szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy

Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodnikówREWO-, czy EWO-lucja

Zapraszamy do debaty: Rynek Higieny i Pest Control: Rewo, czy ewo-LUCJA. Jaka jest przyszłość polskiego rynku higieny i pest control i jego podsegmentów? Przed listopadowymi tagami EuroHiPeCo2007 dwumiesięcznik "Higiena i Pest Control" zaprasza do debaty.
Czy mamy dobre prawo regulujące ten rynek? Czy dobrą egzekucję tego prawa? Dobrą praktykę? Dostęp do technologii? Dobre procedury? Jaka jest stan wiedzy i świadomości zagrożeń wśród klientów? Marketing i zasady konkurencji? Jakich zmian potrzeba? Co zmieni na nim ustawa biocydowa, regulacje dotyczące środków i procedur mycia, dezynfekcji? A co ustawa o zdrowiu publicznym?
Jaki jest, jaki będzie, a jaki mógłby być polski rynek higieny i pest control? Jakie jest, jakie będzie, i jakie powinno być miejsce firm i podmiotów rynku w ogólnonarodowym systemie ochrony zdrowia publicznego?
Przed listopadowymi tagami EuroHiPeCo2007 – największą imprezą branży – na łamach dwumiesięcznika „Higiena i Pest Control” - zaprezentujemy prasową debatę na te tematy. Do wzięcia udziału w debacie zapraszamy przedstawicieli największych firm branży.

Zainteresowanych wzięciem udziału w debacie prosimy o kontakt z p. Agnieszką Najdą lub p. Elżbietą Tarkowską – tel /022/ 858 24 66

Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl