szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy

Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodnikówWotum nieufności dla Andrzeja Wojtyły

Najnowszy numer miesięcznika "Bezpieczeństwo i Higiena Żywności" juz w sprzedaży. W numerze:  Wotum nieufności dla Andrzeja Wojtyły, Głównego Inspektora Sanitarnego.

O wielkich porządkach przed Euro 2012 w Holiday Inn
Akcję wielkiego sprzątania Polski trzeba zakończyć przed 2012 rokiem – taką konkluzją zakończyła się Pierwsza Konferencja Warsaw Pest Control Project. Konferencja odbyła sie 7 kwietnia w warszawskim hotelu Holiday Inn.
Prawie co dziesiąty produkt jest złej jakości

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych opublikowała dane dotyczące kontroli jakości produktów spożywczych za rok 2008. Okazało się, że 9,4 proc. badanych wyrobów nie spełnia wymagań stawionych przez przepisy bądź jest niezgodna z deklaracjami samych producentów.

IFE POLAND

IFE POLAND Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów, Wyposażenia oraz Usług Hotelarskich i Gastronomicznych stanowią znakomitą okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz zapoznania się z konkurencją międzynarodową oraz krajową. Na tej trzydniowej imprezie planowane są atrakcyjne pokazy i degustacje. Będą tu producenci, importerzy i dystrybutorzy z branży spożywczej. Zaprezentują się również firmy zajmujące się wyposażeniem i usługami gastronomicznymi i hotelarskimi.
Targi odbędą się w dniach 19-21 maja 2008 w Warszawie w Centrum EXPO XXI wraz z Forum Spożywczym McLane Polska.

Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl