szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy

Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodnikówIFE POLAND

IFE POLAND Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów, Wyposażenia oraz Usług Hotelarskich i Gastronomicznych stanowią znakomitą okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz zapoznania się z konkurencją międzynarodową oraz krajową. Na tej trzydniowej imprezie planowane są atrakcyjne pokazy i degustacje. Będą tu producenci, importerzy i dystrybutorzy z branży spożywczej. Zaprezentują się również firmy zajmujące się wyposażeniem i usługami gastronomicznymi i hotelarskimi.
Targi odbędą się w dniach 19-21 maja 2008 w Warszawie w Centrum EXPO XXI wraz z Forum Spożywczym McLane Polska.

Nowy Partner, nowe możliwości
W grudniu 2007 roku, doszło do połączenia targów spożywczych w Warszawie, organizowanych przez Montgomery International Ltd. - IFE POLAND oraz McLane Polska – Forum Spożywcze. To interesujące rozwiązanie dla klientów branży spożywczej, którzy nieustannie poszukują informacji oraz najnowszych produktów na rynku. Z fuzji mogą skorzystać uczestnicy zarówno IFE jak i McLane, gdyż firmy będą kontynuować rozwój targów, dążąc do wspólnych, korzystniejszych dla branży rozwiązań.

Zwycięzcy The Central Europe Wine & Spirits Challenge 2008 na IFE
Zbliżające się targi będą z pewnością okazją dla osób poszukujących najnowszych trendów rynkowych i interesujących się zmianami w branży spożywczej. Organizatorzy i wystawcy zapowiedzieli liczne komentowane degustacje, zmagania kulinarne na żywo oraz premiery całkowicie nowych produktów w Strefie Absolutnych Nowości. Największą atrakcją tej strefy będą produkty zwycięzców: The Central Europe Wine & Spirits Challenge 2008. Prestiżowego konkurs dla przedstawicieli branży winiarskiej.

Kuchnie świata
Przez trzy majowe dni w jednym miejscu i czasie zbiorą się przedstawiciele sektorów: żywności, napojów, wyposażenia i usług hotelarskich i gastronomicznych z blisko 20 państw świata. Uczestnicy targów będą prezentować swoje nowe produkty, nawiązywać nowe kontakty biznesowe, poszukiwać nowych źródeł zakupu, nowych pomysłów i inspiracji, spotykać się z fachowcami z branży i wymieniać swoje międzynarodowe doświadczenia.

Teatr degustacji i strefa win 
W wydzielonej na targach IFE POLAND 2008 specjalnej strefie „Teatr Degustacji” codziennie można będzie uczestniczyć w interesujących wykładach, komentowanych degustacjach.

Sztuka zarabiania pieniędzy? - otwarte warsztaty 
Targi to również miejsce edukacji dla branży. W tym roku organizator Montgomery Int. Przy wsparciu partnerów, oferuje cztery otwarte bloki tematyczne dla uczestników Targów. Pierwsze konferencje dotyczyć będą roli Merchandisingu dla sklepów detalicznych, prowadzone przez prestiżową firmę szkoleniową Catman Polską, organizatorem tego panelu jest wydawca magazynu „Hurt i Detal” (Fischer Trading Group Sp. z o.o.). Drugi dział konferencji dotyczyć będzie „Praktycznych aspektów tworzenia systemu franczyzowego” , temat przygotowany przez Partnera Merytorycznego Targów – Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych. Kolejne dwa bloki to Systemy lojalnościowe dla branży HoReCa (www.gastrona.pl) oraz Program promocji produktów ekologicznych prowadzony przez WSS Społem.
       Wszystkie konferencje są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona.

Profesjonalny charakter
Patronat Honorowy nad targami objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Związek Polskie Mięso , jak również wsparcie czołowych branżowych stowarzyszeń, natomiast Głównym Patronem Medialnym został magazyn Handel.


6 edycja targów
Targi IFE POLAND są organizowane już po raz szósty i z roku na rok powiększają liczbę swoich zwolenników. Organizowane na międzynarodowym poziomie wydarzenie, przyciąga co roku liczne grono polskich i zagranicznych wystawców oraz rzesze zwiedzających, poszukujących rynkowych nowinek, trendów branży spożywczej i nowych kontaktów biznesowych.


Więcej informacji:
www.ifepoland.com

Magda Grudziecka
Marketing Manager – POLSKA
Tel. 0 22 583 95 35
Magda.g@montex.co.uk
Montgomery International Ltd
00-851 Warszawa, ul. Waliców 11
Budynek AURUM lok. 512

Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl