szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy

Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodnikówGala EuroCertyfikat 2009

26 listopada 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Wielka Gala wręczenia EuroCertyfikatów 2009. Głównym organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe, przy współpracy z EuroFirma Media Sp. z o.o. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. W uroczystości udział wzięło ponad 400 osób.

Kryzys – zagrożeniem?
Uroczystą Galę EuroCertyfikat 2009 poprzedziła konferencja „Kryzys – zagrożenie dla rozwoju czy szansa budowania przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw?” W trakcie jej trwania prelekcje wygłosili najwyższej klasy specjaliści w zakresie pozyskiwania środków z funduszy unijnych, systemów zarządzania jakością, budowania wizerunku i strategii firmy. Gościem specjalnym był Jarosław Pawłowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, który omówił Pakiet Antykryzysowy Ministerstwa. Prelekcje wygłosiła również m.in. Monika Bekas z Krajowego Rejestru Długów oraz Georg Jankowski, prezes DEKRA Certification Sp. o.o.

Zacięta rywalizacja
W tym roku o wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie EuroCertyfikat walczyło kilkaset firm i instytucji z całej Polski. Wśród laureatów znalazło się kilkadziesiąt firm z różnych branż, instytucje medyczne oraz urzędy z całego kraju.

EuroCertyfikat to prestiżowe, europejskie wyróżnienie przyznawane podmiotom gospodarczym, instytucjom medycznym, urzędom szczególnie wyróżniającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju, spełnieniem najsurowszych norm jakościowych oraz spełniającym najwyższe wymagania i standardy Unii Europejskiej. Wszyscy laureaci uczestniczą przez cały rok w Europejskim Programie Promocji Jakości.

Forum profesjonalistów
– Tegoroczne spotkanie to czwarta konferencja w ramach Europejskiego Programu Promocji Jakości. Jak co roku, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić wysoki poziom merytoryczny wystąpień, zapraszając do współpracy najlepszych specjalistów. Konferencja jest również doskonałym miejscem spotkań i nawiązania nowych kontaktów biznesowych z najlepszymi firmami w kraju. Korzystając z okazji, chciałbym jeszcze raz pogratulować wszystkim nagrodzonym oraz podziękować wszystkim prelegentom, partnerom Gali i przybyłym gościom. Rosnące zainteresowanie, a także szereg napływających do nas pozytywnych opinii utwierdza nas w przekonaniu, że udało nam się wpisać w kalendarz najważniejszych wydarzeń biznesowych roku – podsumował wydarzenie Tomasz Kozłowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego.

Więcej informacji na temat Międzynarodowego Konkursu EuroCertyfikat oraz Konferencji i Wielkiej Gali 2009 znajdziecie Państwo na stronie www.eurocertyfikat.pl

Od lewej: EuroCertyfikat 2009 w kategorii Certyfikat Wiarygodności Firmy z rąk Tomasza Kozłowskiego, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego, oraz Adama Łąckiego, prezesa Zarządu Krajowego Rejestru Długów odebrał Stanisław Kwieciński, Dyrektor Suempol Sp. z o.o.
Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl