szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy

Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodnikówDebata na SGGW
Z udziałem ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego, rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego prof. Alojzego Szymańskiego oraz wiceministra rolnictwa Mariana Zalewskiego, 6 kwietnia odbyła się 4. konferencja z cyklu „Wieś i rolnictwo w mediach”. Tegoroczna edycja zorganizowana została pod hasłem „Gospodarstwo rodzinne podstawą europejskiego rolnictwa” w odniesieniu do PROW 2007-2013.
Marek Sawicki zaapelował do dziennikarzy zajmujących się sprawami rolnictwa. - Czyńcie to jeszcze intensywniej w przyszłości. Wiadomości czy dobre, czy złe, ale niech będą rzetelne, prawdziwe. Szef resortu rolnictwa zwrócił uwagę, że rolnictwo jest jedynym działem w polskiej gospodarce, który generuje dodatni bilans w wymianie handlowej.
Prof. Alojzy Szymański zaznaczył, że gospodarstwa rodzinne, jako podstawa europejskiego rolnictwa, powinny się rozwijać dzięki pracy rolniczych szkół wyższych oraz instytutów badawczych. Według rektora SGGW powinno się kłaść nacisk na edukację młodzieży wiejskiej i na kształcenie ustawiczne.
Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl