szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy





Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodników



14. Targi Mleczarstwa MLECZNA REWIA

W dniach 18-20 maja w Gdańsku odbędą się już po raz 14. Targi Mleczarstwa MLECZNA REWIA.  Tradycyjnie Patronat Honorowy nad imprezą sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

MLECZNA REWIA, to jedna z najważniejszych w kraju imprez dedykowana branży mleczarskiej. Targi jako najskuteczniejszy i najprostszy sposób przekazania i uzyskania informacji o firmie i produkcie stanowią wciąż bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Są miejscem najbardziej wszechstronnej komunikacji partnerów rynkowych dając to, co najważniejsze, czyli bezpośredni kontakt z odbiorcami.

Na publiczność odwiedzającą Targi czekać będą liczne degustacje i pokazy, m.in. dobierania wina do odpowiednich gatunków serów.

W najbliższej edycji imprezy udział zapowiedziały firmy oferujące m.in. gotowe wyroby mleczarskie jak i dodatki do żywności, maszyny dla przemysłu mleczarskiego, opakowania, środki i urządzenia do utrzymania czystości, a także transport specjalistyczny.

Do współpracy przy organizacji Targów zaproszono: PHZ SM LACPOL Sp. z o.o., Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Wydział Nauki o Żywności, Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich.

Zgodnie z tradycją najlepsze produkty prezentowane na Targach zostaną uhonorowane Nagrodą Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także nagrodami Złotej i Srebrnej Mlecznej Rewii. Po raz pierwszy przyznane zostaną nagrody w konkursie na najciekawszą prezentację ekologicznych i tradycyjnych produktów mleczarskich. Ponadto przyznane zostaną także Puchary Prezesa Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich.

Więcej informacji

Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl