szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy

Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodnikówEKOGALA 2011

W dniach 20-22 maja 2011 r. w Regionalnym Centrum Widowiskowo-Sportowym w Rzeszowie odbędą się V Międzynarodowe Targi Żywności, Produktów i Technik Ekologicznych „EKOGALA 2011”. Impreza objęta jest honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia jest Marszałek Województwa Podkarpackiego.
 
W Targach wezmą udział producenci produktów ekologicznych posiadający certyfikat zgodności w zakresie rolnictwa ekologicznego oraz stowarzyszenia i firmy świadczące usługi dla branży ekologicznej, a także jednostki certyfikujące, jednostki doradztwa rolniczego i inne działające na rzecz rozwoju rolnictwa ekologicznego. Ponadto zaprezentują się zagraniczni wystawcy między innymi  z Ukrainy, Niemiec, Węgier, Czech i Słowacji.
W czasie wszystkich dni trwania imprezy wystawcy będą mogli promować oraz sprzedawać swoje wyroby ekologiczne. Targom towarzyszyć będą liczne konferencje naukowe poświęcone problematyce rynku żywności ekologicznej w Polsce, energetyce odnawialnej, a także liczne prezentacje, degustacje, konkursy z cennymi nagrodami.

Więcej informacji

Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl