szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności

 In English: about us
Nasi partnerzy

Dalmyt - pest control, zwalczanie szkodników, kontrola szkodnikówLiderzy Jakości Żywności to pozarządowy program, promujący przedsiębiorstwa, które w swojej działalności kładą nacisk na markę i bezpieczeństwo wytwarzanych produktów. Stanowi on wspólny projekt redakcji miesięcznika "Bezpieczeństwo i Higiena Żywności", Biura Promocji Jakości oraz środowisk propagujących wysoką jakość i sprawujących nadzór nad bezpieczeństwem żywności.

Gala, na której wręczone zostały Laureatom statuetki Lidera Jakości Żywności, odbyła się podczas targów EuroHiPeCo 2008 (więcej o EuroHiPeCo 2008: kliknij tutaj), 4 czerwca 2008.

Realizację Programu nadzorowała Kapituła Godła złożona z wybitnych naukowców i specjalistów w dziedzinie żywienia oraz międzynarodowego prawa i systemów jakości. 

Program objęty był patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Z roku na rok Program wzbudzał coraz większe zainteresowanie wśród producentów i firm związanych z branżą spożywczą oraz wśród konsumentów.

Godło Liderzy Jakości Żywności wydawane jest z ważnością na dwa lata.

Już dziś możesz zgłoś swoją firmę do Programu Liderzy Jakości Żywności i dołączyć do grona przedsiębiorstw pracujących zgodnie z regułami międzynarodowych systemów jakości.

Kolejna edycja już wkrótce!

Nasze wydawnictwa
"Bezpieczeństwo i Higiena Żywności"
2006-2007 © Biuro Promocji Jakości
szkolenia HACCP, GHP, GMP, bezpieczeństwo żywności, jakość żywności
Projekt & cms: www.zstudio.pl